Про проєкт

За даними ВООЗ здоров’я людини майже на 70% залежить від того, що вона їсть. Саме серцево-судинні захворювання, онкологія, діабет, порушення обміну речовин та його наслідки є причиною більш ніж 80% смертей українських громадян.

Цей проект покликаний змінити відношення українців в першу чергу до свого здоров’я, до життя та, зокрема, до того, що вони їдять, допомогти розірвати замкнене та безуспішне коло походів від лікарів до аптек і навпаки. Щотижня (у середу, за попереднім записом) я надаю безкоштовну консультацію, яка нічим не відрізняється від тієї, що відбувається за повної оплати.

Ми маємо зрозуміти яким потужним інстументом у своїх руках володіє кожен. Що вже казати, якщо науково підтверджено, що їжа може керувати нашими генами. А ще вона впливає на наш настрій, бажання, емоції, думки. За допомогою їжі можна уникнути багатьох хвороб та сповільнити старіння.

Головне зрозуміти, що саме кожному із нас потрібно навчитись чути свої потреби та потреби свого тіла, звикнути до якісної, простої, корисної та водночас смачної їжі. Для то го щоб мати можливість керувати ризиками, достатньо займатись профілактикою, а профілактика завжди дешевша за лікування.

У світі давно існує успішна практика попередження та не зовсім традиційного погляду на кожну проблему. Організм людини потрібно розглядати як цілісну систему, у якій все взаємопов’язано.Дуже часто будь-яке лікування чи корекція буває неефективною, а все тому, що всі рекомендації розробляються для усіх і не враховують особливості кожного пацієнта. Персоналізована медицина розробляє унікальні методи профілактики та лікування для кожної людини.

Вже на першому візиті Ви отримаєте детальні рекомендації та індивідуальну схему корекції того чи іншого стану, перелік рекомендованих продуктів, рекомендації щодо зміни способу життя.Приватна медична практика
Ліцензія МОЗ України №58 від 16.04.2020 Код ЄДРПОУ 3132816709


Записатись до лікаря:Дерево Життя Нації © 2022 рік
Усі права збережено!